cze
W środę, na stadionie Piasta Gliwice, odbyło się spotkanie członków Piast Business Club. Na sali pojawili się Partnerzy tego elitarnego klubu, sponsorzy klubu, pracownicy oraz piłkarze.

Część oficjalną poprowadził Andrzej Sługocki. Na początku Janusz Bodzioch dokonał podsumowania minionego roku i opowiedział o najbliższych planach oraz celach drużyny. Następnie zgromadzonym zaprezentowały się dwie firmy – Tyskie oraz DSA.

Przedstawiciele  Piast  Business Club wraz z Zarządem wręczyli pamiątkowe certyfikaty członkom należącym do tego elitarnego stowarzyszenia.

Kilka minut przed rozpoczęciem meczu piłkarze Piasta (Wojciech Kędziora i Tomasz Podgórski) przeanalizowali czekające nas spotkanie. Wojciech Kędziora przewidywał wygraną Niemców – 2:1.
Zaczął się mecz – Niemcy – Włochy.

W przerwie meczu do grona dołączył prezes Józef Drabicki, który przyjechał na stadion prosto po sesji Rady Miejskiej. Prezes ogłosił, że miasto zgodziło się przyznać 7 mln zł na drugi półrocze 2012 roku.

Mecz zakończył się dość niespodziewanym wynikiem, co wywołało niemałe poruszenie na sali. Nagrodzone zostały osoby, które poprawnie przewidziały wynik spotkania.

Przed opuszczeniem każdy otrzymał specjalny upominek od sponsora – Tyskie.